haroma@haroma.pl

Salon w Białych Błotach

ul. Berberysowa 4

86-005 Białe Błota

pn-pt   9-16

tel. 52 381 40 97

ul. Królowej Jadwigi 2

85-231 Bydgoszcz

pn-pt   10-18, sb. 9-13

tel. 52 322 06 14

Salon w Bydgoszczy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Kontakt

DACHY SZKLANE MURANO

Dach szklany Murano Puro powiększa domową przestrzeń mieszkalną, a jednocześnie jest solidny, uniwersalny. Ponieważ rynna i słupek znajdują się równo w jednej linii, Murano Puro zapewnia maksymalną przestrzeń i nawet z małego tarasu może uczynić naprawdę przyjemne miejsce. Praktycznym szczegółem jest niewidocznie zintegrowane odprowadzenie wody przez słupek.

Dach szklany Murano Vetro zapewnia idealną ochronę przed niepogodą o każdej porze roku z przedłużeniem sezonu tarasowego: Elegancką konstrukcję można zamontować bez większego wysiłku na każdym tarasie, a duże wymiary maksymalne umożliwiają nawet montaż na szerokich powierzchniach. Konstrukcja zawiera słupki z przodu i z boku zrównane lub cofnięte. Dostępne do wyboru są różne typy i konstrukcje.

Dach szklany z markizą Murano Integrale oferuje zróżnicowaną ochronę przed deszczem, temperaturą i nasłonecznieniem. Dzięki markizie zintegrowanej z profilem ściennym model ten łączy w sobie widoczność i ochronę przed niepogodą szklanego dachu z zaletami funkcjonalnej ochrony przeciwsłonecznej dobrej jakości. Również dla tego dużego rozmiaru dachu szklanego są różne rodzaje i wzory z słupkami cofniętymi z przodu lub z boku.

Szklane elementy przesuwne Murano Glissando. Dachy szklane Murano mogą być wyposażane w przesuwne ściany szklane w celu zabezpieczenia przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Ściany szklane składają się z 2 - 10 powierzchni ze szkła, które tworzą bardzo przezroczystą ścianę. Osadzone na kilkach, zakryte rolki jezdne gwarantują cicha pracę.

Elementy elektryczne - sterowanie radiowe, oświetlenie, promiennik i urządzenia automatyki pogodowej, które sprostają najnowszym standardom IO Somfy, i mogą być użyte w automatyce domowej (TaHoma, Connexoon). Dla wszystkich funkcji tarasu możliwa jest równieżwygodna obsługa za pomocą smartfona lub tabletu.

Konstrukcje dachów szklanych Lewens pokryte są najwyższej jakości powłoką proszkową, dzięki czemu są szczególnie odporne na działanie UV i warunków atmosferycznych. Opcjonalne anodyzowanie konstrukcji specjalnie do użytkowania na terenach nadmorskich przedłuża żywotność powłoki. Do wyboru są setki kolorów konstrukcji w kolorach RAL oraz z lakierami strukturalnymi. 

 

ZADASZENIA TARASÓW