haroma@haroma.pl

Salon w Białych Błotach

ul. Berberysowa 4

86-005 Białe Błota

pn-pt   9-16

tel. 52 381 40 97

ul. Królowej Jadwigi 2

85-231 Bydgoszcz

pn-pt   10-18, sb. 9-13

tel. 52 322 06 14

Salon w Bydgoszczy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Kontakt

Czujniki pogodowe

Czujniki reagujące na zmiany warunków atmosferycznych są elementem innowacyjnej technologii pozwalającej na bezobsługową kontrolę nad dachem i roletami, w jakie wyposażona może być tarasola. Czujniki pracują cały rok i reagują na opady deszczu, porywiste podmuchy wiatru, a także opady śniegu. Sterują dachem i roletami, chroniąc samą konstrukcję, jak i jej wnętrze przed zalaniem i zniszczeniem obiektów się w niej znajdujących takich jak meble czy roślinność.

Oświetlenie LED

Oświetlenie jest podstawowym elementem tarasoli zapewniającym możliwość użytkowaniajej późnymi wieczorami, nocą lub po prostu w pochmurne dni. Konstrukcje mogą być wyposażone w dwa rodzaje oświetlenia: oświetlenie punktowe zlokalizowane w dachu, zarówno w wersji tkaninowej, jak i lamelowej oraz oświetlenie w postaci listew LED, które jest zintegrowane z belkami przeciwwietrznymi lub lamelami. Obie opcje są sterowane z poziomu pilota, który poza standardowymi funkcjami włącz/wyłącz, pozwala również na regulację natężenia światła, bądź zmianę jego koloru. Instalacja jest dyskretnie ukryta i wkomponowana w belki konstrukcyjne zadaszenia i w żaden sposób nie ingeruje w ogólną koncepcję zagospodarowania przestrzeni.

Promienniki ciepła

Wysokiej jakości, wydajne promienniki ciepła skutecznie ogrzewają wnętrze tarasoli, co jest komfortowym rozwiązaniem zwłaszcza w chłodne dni lub poza sezonem. Emitują ciepło w taki sposób, że przechodzi ono przez powietrze bez strat energetycznych, nagrzewając je niemalże natychmiastowo. Działają na zasadzie przetwarzania energii elektrycznej w ciepło pod postacią promieniowania podczerwonego, które jest znakomitym nośnikiem energii cieplnej. W efekcie przydomowe strefy relaksu stają się miejscem spędzania wolnego czasu w przyjemnej temperaturze, a hotele czy restauracje zyskują dodatkową przestrzeń, wydłużając tym samym sezon.

System audio

Tarasole pełniąc funkcję towarzyską, dają możliwość wyposażenia w system audio składający się z centrali bluetooth oraz dwóch głośników. Sterowanie odbywa się z poziomu pilota, bądź smartphona, dzięki kompatybilności z systemami Smart Home.Głośniki przystosowane są do użytkowania zewnętrznego dzięki odporności na pył, wilgoćoraz promienie UV. Dyskretny montaż polegający na umiejscowieniu głośników w profilachkonstrukcji sprawia, że wnętrze tarasoli jest estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne.

 

ZADASZENIA TARASÓW